Licape Leke Kremi Kullananlar

Tarafından Alize
0 Yorum yap
EN İYİ LEKE KARŞITI GÜNEŞ KREMİ

CİLT LEKELERİNE KESİN ÇÖZÜM

Cilt üzerinde oluşan lekelerin birçok sebebi bulunmaktadır. Eğer herhangi bir sağlık probleminden kaynaklı olmayan cilt lekeleriniz varsa bazı kozmetik ürünleriyle bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Licape Leke Kremi, cilt lekelerini yok etme ve cilt beyazlatıcı krem özelliğine sahip özel bir ürün. Cilt Beyazlatıcı Krem etkili midir? Leke Kremi işe yarar mı? Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı krem hangi bölgelerde kullanılabilir? Tüm bu sorularınızın yanı sıra bu yazımızda sizlere Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı Kremden bahsedeceğiz.

LİCAPE LEKE KREMİ VE CİLT BEYAZLATICI KREM NEDİR?

Ciltte oluşan, güneş lekesi, yaşlılık lekesi, akne ve sivilce lekeleri, lazer lekeleri gibi cilt lekelerini kısa sürede görünmez hale getiren Licape Leke Kremi, yarattığı mucizevi etkilerle tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor. İçeriğindeki etken bileşenler sayesinde cilt üzerindeki renk pigmentlerini düzenleyerek özellikle koltuk altı, diz ve dirsek üzerinde oluşan kararmalara karşı da cilt beyazlatıcı krem etkisi gösteriyor.

Kullanıcılarından tam not alarak ‘Altın Marka Ödülü’ kazanan Licape Leke Kremi, Sağlık Bakanlığı Onaylı bir kozmetik ürünüdür. Cilt lekelerinin giderilmesi ve cilt renginin düzenlenmesi üzerine üretilen ürün, Polonya’daki Dr. Koziej laboratuvarında dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. İçeriğinde; allantoin, diacetyl boldinle ve cilt bariyerini güçlendirici bileşenler bulunmakla beraber, SPF UV 8-20 ile de güneş ışınlarının zararlarına karşı koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda 72 saate kadar cilt üzerindekini nem dengesini korur ve ciltteki renk pigmentlerini düzenleyerek tek ton bir görünüm sağlar.

GÜCÜNÜ DOĞADAN ALIYOR

Licape Leke Kreminin özellikle cilt lekelerinde mucizevi etkiye sebep olan içeriğindeki Allontoin; 20. Yüzyılın başlarında keşfedilmiş, Aloe Vera, Papatya ve Lotus gibi bitkilerde de bulunan bir maddedir. Yara iyileştirici özelliğine de sahip bu madde kozmetik sektöründe sıkça kullanılmaktadır.

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı Kremin içeriğinde bulunan Diacetyl Boldinle molekülü, ciltteki renk pigmentasyonunu düzenler ve ciltteki melanin seviyesini kontrol altında tutarak koyu lekelerin görünümünü azaltır ve renk düzensizliklerini gidererek pürüzsüz bir görünüm sağlar.

 

CİLT LEKELERİNİZLE VEDALAŞIN

Licape Leke Kremi , cilt Lekelerinden kurtulmak için birçok yöntem ve ürün denemiş ancak hala istediği etkiyi göremeyen kişiler için profesyonel bir çözüm sunuyor.

Düzenli kullanımda iki ayda tam etkiyi almanız mümkün. Cilt üzerinde oluşan sivilce ve akne lekeleri, güneş lekeleri, yaşlılık ya da lazer lekeleri gibi leke problemleriniz varsa tüm bunlarla artık vedalaşabilirsiniz. İçeriğindeki etken maddeler ile sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm sağlayan Licape Leke Kreminin, dünya genelinde şikâyet edilen herhangi bir yan etkisi bulunmadığından güvenle tercih edebilirsiniz.

 

KOLTUK ALTI, DİZ VE DİRSEK KARARMALARINA KESİN ÇÖZÜM

Cilt üzerindeki deformasyondan yada çevresel faktörlerden oluşan bu kararmalar, derideki renk dengesizliğiyle kötü bir görünüm sağladığından birçok kişi tarafından saklanmak zorunda kalınıyor. Daha özgür bir görünüm için bu kararmaları yok eden cilt beyazlatıcı kremlerin faydası çoğu zaman yeterli olmuyor.

Licape Leke Kremi ve Cilt Beyazlatıcı Kremin cilt üzerindeki etkisi; renk pigmantasyonunu düzenleyen melatonin seyrini düzenli tutması ve cilt üzerindeki kararmaları yok edici etkiye sahip olmasıdır. Cilt beyazlatıcı formülüyle cilt üzerindeki kararmaların rengini açarak renk dengesini sağlar ve tek ton pürüzsüz bir görünüm sunar.

LİCAPE LEKE KREMİ VE CİLT BEYAZLATICI KREM NASIL KULLANILMALIDIR?

Uygulamaya geçmeden önce cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Temiz cilde uyguladığınız bir leke kremi her zaman daha etkili olacaktır. Özellikle gece yatmadan önce cildinizi temizleyin ve yeteri miktarda ürünü cildinize nazik hareketlerle yedirin. Göz çevrenizle temas ettirmeyin. Kısa sürede etkisini görmek için günde 2 kez (sabah-akşam) temiz cilde uygulayabilirsiniz. Licape Leke Kremini aynı zamanda makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz. Tek kullanımda bile etkiyi fark edecek, yumuşacık, daha pürüzsüz bir cilde sahip olmaya başladığınızı göreceksiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Leave a Comment